Ekim Ayına Özel Color Boom Kampanyası! Tüm Kalıcı Ojeler ve Günlük Ojeler 2 Alana 1 Bedava!
Base Coat ve Top Coat Alımlarınızda Seçili Kalıcı Ojeler Şimdi %50 İndirimli! Bu Fırsatı Kaçırmayın Base Coat ve Top Coat Alımlarınızda Seçili Kalıcı Ojeler Şimdi %50 İndirimli! Bu Fırsatı Kaçırmayın Base Coat ve Top Coat Alımlarınızda Seçili Kalıcı Ojeler Şimdi %50 İndirimli! Bu Fırsatı Kaçırmayın Base Coat ve Top Coat Alımlarınızda Seçili Kalıcı Ojeler Şimdi %50 İndirimli! Bu Fırsatı Kaçırmayın

Sıkça Sorulan Sorular

Sanadagroup'ta alışveriş yapmak için, web sitemize üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.
Belirli tutarın üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır. Güncel rakamları görüntülemek için sepetinizde en az 1 ürün olduğundan emin olduktan sonra sepetine gitmeniz yeterli olacaktır.
Ürünlerimizde herhangi bir memnuniyetsizlik yaşarsanız, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade veya değişim yapabilirsiniz. Kozmetik ürünlerin değişim hakkı, ürünün ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve satılabilir durumda olması koşuluyla geçerlidir.
Hesabınızı güncellemek veya bilgilerinizi değiştirmek için giriş yaptıktan sonra "Hesabım" bölümüne giderek gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.
Siparişinizin durumunu takip etmek için giriş yaptıktan sonra "Siparişlerim" bölümünden ve sipariş takip linkinden de güncel durumu görebilir ve kargo takip numarası üzerinden teslimat sürecini izleyebilirsiniz.
Herhangi bir soru veya sorunuz için müşteri hizmetlerimize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...